Být druhý, znamená prohrát!

2008

Absolvovaný závody

Petr

V neděli, 11. 5. běžel Petr Pražský mezinárodní maraton. Po čtvrteční TT dvojic (s Vojtou), kde za zmínku stojí snad jen to, že počasí bylo pěkný a nesmotali se, doběhl. Víc informací přibyde možná časem (a nebo taky ne, to se teprve uvoií, jak se našemu atletovi bude chtít psát).

Vojta+Petr

26. 4., Výběh do příhrazskejchch schodů

V neděli běželi Petr a Vojta krátkej, ale o to rychlejší závod do 15 - 45 cm přírodních schodů u Příhraz (u MH).

Vojta skončil v kategorii mužů 3., když ostudně prohrál se svým soupeřem v rozběhu boj o 2. místo (o 4 vteřiny), přičemž celou první část vedl, ale těsně před prvním vrcholkem 2x uklouznul, načež se soupeř dotáhnul na jeho úroveň, v následujícím seběhu ho předběhl a pak už to bylo jen kousek mírně do kopce do cíle, a to už Vojta nedotáhnul. Škoda, snad to vyjde příště líp.

No a Petr skončil 13. (ve stejný kategorii), což se dá považovat za úspěch, protože běh do prudkýho kopce, v dýlce několika málo minut, to opravdu není nic pro Petra, kterej miluje dlouhý a ještě delší tratě, kde si může nastavit svoje tempo a to pak jako stroj držet až do cíle.