Být druhý, znamená prohrát!

Z tisku - 2008

24. 9. Boleslavský deník

Skutečně úsporná zpráva pana Štajnera o největším závodě na Vinařicku a Dobrovicku 11. září wiki (Alláhu, stůj při mně). Správně nezapomněl zdůraznit, že Vojta v tomhle závodě podruhý za sebou vyhrál, a to znamená, že tady zatím nevyhrál nikdo jinej. A i držení traťovýho rekordu potěší.

Jen zůstává rozum stát nad tím, kde p. Štajner vzal, že Vojta je specialista na MTB...

Výsledky jsou tady, list muži.

22. 7. jicinskozpravy.cz

Průběžný výsledky Pojizerský ligy po 5 závodech.

Vojta 10., Beny 23., ale spolu s dalšíma šesti lidma jim kamsi vypad...

A celkový pořadí vrchařský soutěže. Vojta 7., když po 2 závodech byl 1., a díky vynechání časovky 2jic klesnul o 6 míst.

14. 7. Jičínský deník

Závěrečnej díl Jičínský cykloligy s výsledkama a komentář k celkovýmu pořadí. (stejný téma, jako 22.7. na jicinskozpravy.cz)

13. 7. Boleslavský deník

Poslední díl Jičínský cykloligy v Prachovskejch skalách a vyhlášení celkovejch výsledků u nedalekejch Jinolickejch rybníků.

Beny v závodě 5. a celkově 6.

Vojta v závodě na dělenym 12. až 13. místě a celkově 9.

13. 6. Jičínský deník

Pár slov o časovce v rámci Jičínský cykloligy ve Veliši (kde jsme neměli zastoupení) a něco málo o časovce do vrchu Tábor, kde byl Vojta 2. a Beny 15. a skutečně jen zmínka o Radimáku (Beny 5.) .

Celej 1 odstavec! o časovce do vrchu Kumburk, kde byl na dělenym 5. až 6. místě Vojta, a celý 13. místo měl pro sebe Beny.

2. 6. Boleslavský deník

Článek o 24 hodinovce, která se běžela v Mladý Boleslavi na Štěpánce. A kdo vyhrál? Stejně jako loni, náš Petr Tichý!!! Gratuluju! Za 24 hodin uběhnul s přestávkama (byl to štafetovej běh) 104 km! Svým výkonem pomohl svýmu týmu ke 2. místu. A jako vítěz v jednotlivcích má tu čest, bejt vyfocenej na titulní stránce článku. (jo, ten běžec s těma červeno-modrejma kraťákama, to je on, start. č. 80) A pak je ještě na několika fotkách ve fotogalerii u článku.

31. 5. Turnovský a semilský deník

Report z prvního závodu Pojizerský ligy, což byl závod (silniční, hromadnej, s výkonnostním hendikepem-viz článek) do vrchu Kozákov. Vojta těsně ve spurtu podlehl, a byl 3., Beny celkově 20., ale v kategorii to bylo vítězství!!!

30. 4. Boleslavský deník

Běh do Příhrazskejch schodů, kde skončil Vojta 3. a Petr 13.

24. 3. Boleslavský deník

Běh Štěpánkou (lesopark v MB).

Vojta mezi muži vytrvalci (1969-1987) 6., což znamená poslední. :-)) Ale stejnou trasu běžely ještě další (starší) kategorie, a pak už ten výsledek nevypadá tak hrozně. 11. ze 17.