Být druhý, znamená prohrát!


Odkazy

 Naše oblíbený

 

Antidopingový výbor ČR

Světová antidopingová agentura (WADA)

Protidopingový výzkum (Anti-Doping Research) - anglicky

Laboratoř Balco - anglicky (Americká laboratoř Balco (Bay Area Laboratory                              Co-Operative) vynalezla hormon THG - tetrahydrogestrinon.) Wiki A krom jinýho, je hrdým sponzorem EPO-TEAMu!

 SAC Bělá pod Bezdězem je jeden z nejaktivnějších spolků amatérských cyklistů na Mladoboleslavsku. Pořádá závody v létě (Pohár SAC) v zimě (Grog cup), pro děti i dospělé, pro malé i velké, hezké i ošklivé. A hlavně - odkazuje na EPO stránky ze svého webu!!!

Plavecká škola Rybka je tady pro tebe, aby se ti líp plavalo. Ordinuje v mladoboleslavskym krytym bazénu a jen mezi náma, tatínkové, vaši caparti budou pod dohledem fakt pěknejch, mladejch bab. :)

Jestli tě v poslední době v podhůří Kérkonoš předjela ňáká neřízená střela, pak to byl nejspíš Házik. Co si o tobě myslel, když tě míjel, můžeš zkusit najít na jeho éstránkách.

Kol-Ja, to není Kolja vyřčenej koktavcem, ale Benyho stránky, kde jsou propozice, výsledky, fotky, blablabla, nějak související s jeho aktivitama na poli kolo a běho závodů, pořádanejch v Jabkenicích a blízkym okolí.

Joker-Team by časem měla bejt odnož EPO-TEAMu, kde budou lidi, který nechtěj, nebo nemůžou, bejt z nejrůznějších důvodů spojovaný s epem. Zatím to vypadá, že by se měl zaměřovat hlavně na triatlon, xterru a běh, čímž by na EPO-TEAM zbylo víc cyklo parádiček. Ale to se teprv uvidí. V tuhle chvíli je to jen myšlenka, která je podpořená existencí jokerskejch stránek, ale kdy se rozběhne naplno, a jestli vůbec někdy, to si v tuhle chvíli (podzim 2010) vůůbec netroufáme odhadovat. Pakliže tě ale něco napadá, chtěl bys kibicovat, pomoct, pozvat nás na pivo, nebo si prostě jen vyzkoušet, jestli ještě umíš psát, můžeš to zkusit. Mejlová schránka tipy@joker-team.cz ti je k dispozici.

Technická poznámka: Aby ti odkazy správně fungovaly, je potřeba, abys měl/a povolený vyskakovací (Pop-up) okna! Odkazy jsou nastavený tak, že se otevíraj v novym okně.