Být druhý, znamená prohrát!


Hadříky

    Konečně to tu máme! Pořádný dvouaněco megový pédéefko, plný obrázků zbrusu novýho EPOšacení, ve kterym se bude EPO squadra prohánět po českejch i světovejch luzích a hájích v roce 2010, 2011 a kdoví, kdy ještě.

Pár šťastlivců, který si napíšou o nějakej ten hadřík, bude mít možnost, machrovat v origoš EPO hadrech taktéž.

Sorry, 1. vlna předobjednávek je už uzavřená. Jestli tě to ale neodradí a mermomocí chceš mít doma náš froté textil, tak se ozvi na epohadry@epo-team.cz a domluvíme se, co s tím. Když si kápnem do noty, tak myslim, že do Vánoc 201x je máš doma!

Samozřejmostí bude, jak už je u EPO-TEAMu zvykem, parádní, dotovaná cena! A to se vyplatí!!

Zajímavostí je spousta, tak aspoň jedna - každej si může nechat na dres i na kraťasy natisknout svoje jméno nebo přezdívku. Takže co kus, to originál!

Abys byl fakt dokonale informovanej, musíme tu ještě něco podotknout. Ad jedna - vzhledem k tomu, že došlo k určitýmu informačnímu šumu, vypadaj některý kousky oblečení nepatrně jinak, než na obrázku. Jde o návleky na tretry, který maj v reálu špičku modrou, potisk rukávků, kdy jde nápis nahoru na modrym a dolu na bílym a o návleky na nohy, kdy je logo otočený ve směru bílýho nápisu na lejtku. Někdy se holt stane...

Ad dva - na místech, kde vidíš nápis Vojta, může bejt tvůj text nebo jen podkladová barva.

Ještě máme ušitý kombinézy s krátkym i dlouhym rukávem na kolo - obě verze s krátkejma nohavicema a triatlonovou, ale nejsou k nim obrázky. Buď můžeš počkat na ňáký fotky ze závodů, kde je uvidíš v akci, nebo si je zkus představit. Ty kolistický jsou v duchu dresu a kalhot, jen mírně posunutý barvičky sem či tam kvůli střihu. No a ta triatlonová je o chlup jinčí. Jednak se muselo zase upravovat, aby se dosáhla symbióza švů a barev a druhak má ITU určitý pravidla pro takovýhle oblečky, který jsme se snažili dodržet.

No, v každym případě si můžeš bejt jistej, že zelenou ani růžový srdíčka na ní neuvidíš! Je podobná zbytku oblečení, jak jen to šlo.

A kdo za tím designem stojí? Jsou to holky Jana s Alicí z ateliéru Sistersconspiracy za vydatnýho kibicování Vojty z EPO-TEAMu.